Mellow, Paola Lenti


Kanapa "Mellow" firmy Paola Lenti należy do moich najnowszych "odkryć". Jej nazwa po angielsku znaczy "łagodna" i rzeczywiście do niej pasuje. Urocza, zabawna, niebiańsko wygodna. Jej ojcem jest "nadworny projektant" włoskiej marki Paola Lenti, Francesco Rota.
 

 

Jak wszystkie niemal meble z metką Paola Lenti dostępna jest w niezliczonych kolorach. I z kilkoma rodzajami tapicerki. Zawsze jednak pokrycie odporne jest na warunki atmosferyczne, co czyni z "Mellow" mebel "outdoorowy". Można go kupić jako zwykłą sofę dwu- lub trzymodułową, tudzież skomponować sobie długi, wielomodułowy narożnik.

]]]

Nie jestem w stanie opisać, dlaczegoj jestem jej fanką. Kształt tej kanapy po prostu mnie urzekł - i już. Najbardziej podoba mi się w odcieniu trawiastej zieleni lub w bieli. Ale wiem, że są liczni wielbiciele "Mellow" w kolorze beżowym.
 


Tymczasem do wyboru mamy dziesiątki kolorów i kilka rodzajów materiału tapicerki. Poniżej zaledwie ich niewielka część. Z całym próbnikiem kolorów i materiałów można zapoznać się u przedstawiclela Paoli Lenti w Polsce, czyli w The Prime, ul. Kopernika 5, Warszawa. 
 


Pokrycie sofy jest zdejmowane, można je zatem uprać lub zmienić na inne, jeśli znudzi się nam kolor. 
 


Włoska marka Paola Lenti specjalizuje się w dywanach i meblach tapicerowanych. Wiele z nich przeznaczonych jest na zewnątrz, do ogrodu i na tarasy. Jednak w przypadku tej marki meble typu "outdoor" mogą z powodzeniem pełnić rolę mebli "indoor" ("wewnętrznych"). Są tak ładne, wygodne i wielofunkcyjne, że nie ma znaczenia, gdzie ich używamy: w salonie pod gołym niebem, czy w salonie "prawdziwym". To dotyczy również sofy Mellow.

Więcej informacji na stronie www.paolalenti.it/en/product/show/mellow0/
 


 

 

Wszystkie topy miesiąca
Witrażowa szafka
Lampa glamour
Biureczko ze skóry
Niezwykła konsola
Fotel jak wstążka
Stolik-pomocnik
Kanapa ogrodowa
Lampa mosiężna
Stół do jadalni
Misa dekoracyjna
Lampa podłogowa
Wyciskarka do cytryn
Regał-rzeźba
Korkociąg
Zegar ścienny
Lampka biurowa
Stolik kawowy
Niezwykła sofa